Wikinezka - polska encyklopedia Pokémon, o wolnej treści.
Wejdź na nasz czat! - wystarczy tylko kliknąć!
Pomóż także poprawiać zalążki artykułów.

Sullivan

Z Wikinezka
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Sullivan

Sullivan (Japanese: スズムラ Suzumura) jest postacią epizodyczną, która występowała w Whiscash and Ash.

Jako samozwańczy "rybacki bóg," Sullivan miał na celu złapanie Whiscasha zwanego Nero. Przez lata, Sullivan próbował niezliczoną ilość razy, by złapać Pokémona, ale zawsze przegrywał z nim. Miał nadzieję, że dzięki pomocy Asha i jego przyjaciół, w końcu osiągnie swój cel. Ash również chciał dorwać Nero, gdyż Pokémon zjadł jego kasetkę na Odznaki.

Kiedy Sullivan wyciągnął Nero na ląd, zdecydował użyć swej tajnej broni; Master Ball. Rzucił nim, a wtedy Wodno-Ziemny Pokémon otworzył paszczę i połknął Balla.

Choć zszokowany, że Master Ball został pożarty, Sullivan zdecydował nie poddawać się, aż nie złapie Nero, twierdząc, że polowanie zawsze będzie ekscytujące dla niego.

Pokémon

Flaaffy
Hannah Hannah (Jp: ハマちゃん Hama-chan), Flaaffy Sullivana, jest jedynym znanym Pokémonem Sullivana. Sullivan wysłał Hannah w celu osłabienia Nero. Po użyciu kilku różnych ataków, Sullivan powiedział Hannah by użył ataku Elektrowstrząsu, który zawiódł ze względu, że Nero był częściowo typem Ziemnym. To właśnie w tym momencie Sullivan próbował użyć swego Master Ball by schwytać Nero.
Debiut Ataki
Whiscash and Ash Żelazny Ogon
DynamicznyCios
Elektrowstrząs
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
W innych językach