Wikinezka - polska encyklopedia Pokémon, o wolnej treści.
Wejdź na nasz czat! - wystarczy tylko kliknąć!
Pomóż także poprawiać zalążki artykułów.

Strona główna

Z Wikinezka
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Witaj na Wikinezce!

W tej chwili dysponujemy 3990 artykułami.

Nowe strony | Kategorie | Polska Pokéscena
Międzynarodowa Pokéscena | Trading Card Game | Noctowliada

Gościu!

       Użytkowniku! Nie ma znaczenia, czy lubisz grać w gry Pokémon, czy oglądasz Animé, czy czytujesz mangi. Nieważne, czy tworzysz strony, czy lubisz rysować lub pisać historie w Pokéświecie. To miejsce jest na wszystkie informacje tego typu. Ty, czytelniku, możesz w pełni korzystać z wiedzy, jaką dotychczas można było znaleźć jedynie na zagranicznych stronach, w swoim języku ojczystym. Bo powstała interaktywna encyklopedia po polsku.

Użytkownicy!

Na Wikinezce powstał PROJEKT:TCG mający na celu powiększenie stron na temat Pokemon Trading Card Game. Serdecznie zapraszamy wszystkich użytkowników do wzięcia udziału w akcji. Każda strona jest teraz ważna. Nie treba znać się na TCG, żeby pomóc!!! Wszelkie pytania kierujcie do założyciela i głównego koordynatora akcji - Gladiatora.
Użytkownik:Gladiator

Wymysły (fanon; własne twory) lądują tutaj i tu.


Wikinezkapieczec.gif


Uwaga!

Zabrania się kopiowania żywcem szablonów infoboxów i kolorów z Bulbapedii. Kopiowanie szablonów grozi blokadą. Wszystkie chęci kopiowania szablonów proszę konsultować ze Pawłem10s.


Problem z robotami już nie powinien występować. Jerzy232 07:37, 24 mar 2012 (CET)


Nagrody!

Za pracę użytkownicy będą dostawać nagrody. Są cztery różne nagrody. To jaką się dostaje zależy od pory roku. Są również dwie nie "sezonowe" nagrody. Jest to artystyczna nagroda i świąteczna.

Wydarzenia (Edytuj!)
  • Luty 2014 - Powrót Wikinezki - Po okresie ponad 10 miesięcy Wikinezka wraz z PoPL'em wraca do życia. Niestety informacje tutaj zawarte w tej chwili mogą znacząco odbiegać od tych realnych, gdyż przez ten czas w świecie Pokemon dość dużo się wydarzyło. Jest sporo pracy, lecz wspólnymi siłami w niedługim okresie czasowym jesteśmy w stanie nadrobić zaległości.
Czy wiesz...
Artykuł na medal
IRIS
Puchar.png
Iris Opowiadania.jpg

    Iris - nowa towarzyszka Asha z Unovy, w animé. Jest dziko zachowującą się dziewczyną, która lubi wspinać się na drzewa i jeść jagody. Podróżuje ze swoim przyjacielem, smoczym Pokémonem Axewem we włosach. Bardzo szybko wspina się na drzewa. Jest bardzo ryzykowna, odważna i okropna. Jest szybka jako myślicielka, ponieważ w odcinku A Sandile Gusher of Change! uratowała Asha przed dostaniem się do gorącej wody.


Zgłoś świetny artykuł!
Encyclopaediae Pokemonis.png Encyclopaediae Pokémonis to grupa encyklopedii Pokémon z wolną zawartością w kilku językach.

Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
W innych językach