Wikinezka - polska encyklopedia Pokémon, o wolnej treści.
Wejdź na nasz czat! - wystarczy tylko kliknąć!
Pomóż także poprawiać zalążki artykułów.

Pokémon Black 2 and White 2 Special Introduction Movie

Z Wikinezka
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Protagonista stoi z swym rywalem, i Cherenem, gotowi walczyć z Zespołem Plasma

(Japoński: 【公式】『ポケットモンスターブラック2・ホワイト2』紹介SPムービー (Official) Pocket Monsters Black 2 and White 2 Special Introduction Movie) jest specjalną zapowiedzią zrobioną do promowania wydania gier Pokémon Black 2 i White 2. Oficjalnie został nadany 17 Maja, 2012 na "Kanale Pokémon YouTube", choć trailer wyciekł dzień wcześniej przed zapowiedzią.

Spis treści

Fabuła

Pojawia się gęsta mgła, a wyblakła sylwetka zaczyna iść w kierunku kamery. Jak postać się zbliża, okazuje się jako N, który się zatrzymuje i pyta, jaką ścieżką gracz będzie podróżować, wtedy niewidziany Pokémon leci nad nim wydaje z siebie ryk.

Tytuły Pokémon Black 2 i White 2 pojawiają się na ekranie.

Scena się zmienia na stado Swanna przelatujących na Miastem Aspertia. Kyouhei i Hue biegną poprzez miasto, by otrzymać swego pierwszego Pokémona. Idą po schodach na taras, gdzie spotykają Bianca. Cieszy się widząc ich i prezentuje im wybór Poké Balla zawierającego ich pierwszego Pokémona. Kyouhei patrzy pewnie na kulę Tepiga, która błyszczy w świetle słońca.

Pokazany jest Kyouhei z Akuroma na placu Miasta Castelia, gdzie Akuroma wyjaśnia jak Zespół Plazma stara się wyzwolić Pokémony z Trenerów, i że wierzy inaczej, niż oni.

Kyouhei pojawia się, krocząc do Sali z Emboarem, a Elesa jest pokazana, czekając na niego. Pyta, czy jego Pokémony, albo jej własne zwyciężą, co rozgniewa Emboara. Ona wtedy zrzuca swój płaszcz i wyzywa go na pojedynek, kiedy fajewerki za nią zostają uwolnione.

Kilka Wingulli jest pokazanych przelatujących nad statkiem, gdzie Kyouhei, Hue i Cheren są otoczeni przez członków Zespołu Plazma. Liderka grupy żołnierzy Zespołu Plazma chwali ich postęp, i oznajmia, by się poddali, gdyż zespół przewyższa ich liczebnie. Hue oświadcza, że jest rozgniewany przez Zespół Plazma, a Cheren uważa że jest zły z powodu zarozumialstwa wroga. Hue kładzie rękę na ramieniu Kyouhei'a, prosząc aby użyczył mu swej mocy. Liderka Zespołu Plazma wtedy rozkazuje Seviperowi, by użył Ugryzienia, a Kyouhei reaguje poprzez wydanie Arcanine'owi komendy Ugryzienia. Arcanine skacze w górę i gryzie szyję Sevipera, po czym wyrzuca go w powietrze. Hue, który posiada Samurotta rozkazuje mu użyć Lodowego Promienia na Seviperze, powodując mgłę która zakrywa statek.

Scena się zmienia, pokazując jednego z Mrocznej Triady skaczącego po dachach w zamarzniętym mieście jak Kyouhei goni go na ziemi ze swoim Lucario. Członek Mrocznej Triady wtedy skacze na szczyt wielkiego filaru lodu, a Kyouhei rozkazuje Lucario użyć Sfery Aury. Członek Mrocznej Triady wtedy staje bez szwanku, a pozostali dwaj członkowie pojawiają się powyżej wraz z Bisharpem. Trzyma artefakt i mówi Kyouhei'owi, że jego wysiłki są daremne i że nic nie powstrzyma ich od osiągnięcia swoich ambicji, po czym znikają.

Czarny Kyurem wtedy jest pokazany, uwalniający Elektryczny atak, a Biały Kyurem jest pokazany wykonując Ognisty atak. Obydwa Pokémony lecą ku sobie, i przechodzą do okładek gier Black 2 i White 2, i scena zanika.

Postacie

Ludzie

Pokémony

Ciekawostki

  • Choć Bianca i Elesa pojawiły się w anime, jednak nie są grani przez regularnych aktorów.
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
W innych językach