Wikinezka - polska encyklopedia Pokémon, o wolnej treści.
Wejdź na nasz czat! - wystarczy tylko kliknąć!
Pomóż także poprawiać zalążki artykułów.

Pan Moore

Z Wikinezka
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Mr. Moore

Mr. Moore (jap. ムラ Mura) pojawił się jedynie w odcinkach Poetry Commotion! i Going Going, Yawn. Jest dziadkiem Flannery.

Mr. Moore jest byłym Liderem w Lavaridge Gym. Opuścił miasto by mówić o poezji. Jednakże, kiedy wrócił obawiając się, że jego wnuczka ma ciężko, biorąc na siebie obowiązki lidera sali. Wrócił w przebraniu trzy razy do sali. Pierwszy w przebraniu fioletowm, a teraz brązowym garniturze z wąsami, włosami i z lornetką do szpiegowania na obecny stan Sali z daleka. Jego drugi kostium składał się z ukrycia i szortów w kwiaty, shirt z wydrukiem blondynki, peruki, którą używał do znalezienia się sali Heat Odznaki. Jego trzecim przebraniem było przebranie sędziego wysyłane z Komitetu Popularyzacji Pokémon Gym Sądząc (skrót CPPGJ).

Mr. Moore w przebraniu

Mr. Moore również oglądał bitwę w sali między jego wnuczką, a Ashem i pomógł pokonać Zespół R , gdy próbowali ukraść Torkoala Flannery.


Pokémony

Przy sobie

Typhlosion
Typhlosion Mr. Moora.png Typhlosion Mr.Moore pojawia się najpierw w retrospekcji, kiedy Flannery mówi o jego sile i jak był on absolutnie zgrany ze swoim Trenerem aż do czasu, kiedy Mr. Moore postanowił zaangażować się w poezji Pokémon. Używa go do walki z Zespołem R, żeby pomógł uciec Torkoalowi Flannery.

Widać go ponownie w retrospekcji na początku Going Going, Yawn w przypomnieniu wydarzeń z poprzedniego odcinka.

Akcja
Krąg Ognia
Miotacz Płomieni
Wingull
Wingull Mr. Moora.png Mr. Moore użył Wingulla, aby zrobił dziurę w balonie Zespołu R, by pozwoliło uciec Torkoalowi Flannery. nieznane

Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
W innych językach