Wikinezka - polska encyklopedia Pokémon, o wolnej treści.
Wejdź na nasz czat! - wystarczy tylko kliknąć!
Pomóż także poprawiać zalążki artykułów.

Konwaliowa Konferencja

Z Wikinezka
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Stadion Konwaliowej Konferencji

Konwaliowa Konferencja (ang. Lily of the Valley Conference, jap. スズラン大会 Suzuran Conference) to Konkurencyjne Mistrzostwa Ligi Sinnoh.

Konferencja odbywa się raz do roku na Konwaliowej Wyspie. Konkurujący trenerzy mieszkają w małych wioskach podobnie jak w poprzednich ligach. Konferencja odbywała się w odcinkach Spotkanie ze starymi przyjaciółmi! - Półfinałowa przeszkoda! w anime.

Spis treści

Turniej

Uroczystości otwarcia

Mimo, że szczegóły nie były pokazywane, wiadomo że ceremonia otwarcia to m.in. sztuczne ognie i zapalenie znicza ligi.

Tablica wyników w pełnych bitwach

Rundy

Nie pokazywane rundy

Zakłada się, że istnieją jakieś rundy które nie zostały pokazane na ekranie, ponieważ w Spotkanie ze starymi przyjaciółmi! widać wielu rejestrujących się trenerów, których nie widać w pokazywanych walkach, przykładem jest Jeffrey.

Eliminacje

W rzeczywistym turnieju bierze udział 64 trenerów. Pierwsze trzy rundy to walki 3:3. Pierwsze dwie rundy odbywają się na trzech małych stadionach, natomiast walki pierwszej 16 odbywają się na głównej arenie. Walki odbywają się na każdym z tych pól: kamienne, trawiaste, wodne lub lodowe. Kiedy wszystkie trzy pokemony nie są w stanie walczyć, trener odpada z turnieju.

Finały

Po wylosowaniu walk, pierwsza 8 trenerów walczy na głównej arenie w Pełnych Bitwach, czyli 6:6. Jeśli wszystkie 6 pokemonów danego trenera są niezdolne do walki, trener odpada z turnieju.

Uroczystości zamknięcia

Mimo, że szczegóły nie były pokazywane, wiadomo że uroczystości zamknięcia to m.in. sztuczne ognie, zniknięcie znicza ligi i wręczenie Zwycięskiego Trofeum zwycięscy ligi przez Cynthię i Pana Goodshowa.

Zwycięzca Tobias z Cynthią i Panem Goodshowem z pucharem mistrzostw Konwaliowej Konferencji

Trenerzy, którzy uczestniczyli w Konwaliowej Konferencji

Trener Miejsce
Tobias Zwycięzca
Ash 1/4
Paul 1/8
Conway 1/16
Barry 1/16
Nando 1/64
Jeffrey N/A
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
W innych językach