Wikinezka - polska encyklopedia Pokémon, o wolnej treści.
Wejdź na nasz czat! - wystarczy tylko kliknąć!
Pomóż także poprawiać zalążki artykułów.

Instytut pogody

Z Wikinezka
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Pogoda w Instytucie Instytut Pogoda

Lokalizacja: Route 119, na zachód od miasta Fortree Region: Hoenn Pokoleń: III


Instytut Pogoda w Ruby i Sapphire Pogoda Institute znajduje się budynek znajduje się na badania pogody Route 119 w regionie Hoenn, w Pokémon Ruby, Sapphirei Emerald . Pogoda Instytutu jest jak biuro w regionie Hoenn. Sprawdza i śledzi warunki pogodowe na całym Hoenn. Jego głównym zadaniem jest projekt urządzenia do kontroli pogody, które pozwala im na zmiany pogody w obszarach. Pogoda Instytut stworzył Pokémon o nazwie Castform , które mogą to zrobić.


W Pokémon Ruby i Sapphire, pierwszego rejsu przez Route 119, gracz odkryje, że Team Aqua (Szafir) lub Team Magma (Ruby) zalęgły Instytutu, poszukuje informacji na temat Kyogre lub Groudon, odpowiednio, i rzadko Pokémon, Castform. Zespół ma również blokadę mostu, co uniemożliwia dalszy postęp. Zespół musi zostać pokonany, i Castform otrzymał go przed Fortree City. W Pokémon Emerald, jak w Pokémon Sapphire, Team Aqua musi być pokonany przed dalszym postęp można osiągnąć. Ponownie po ich pokonał, Castform będą do odtwarzacza. Instrument ten jest używany do znajdowania Groudon i Kyogre po pokonaniu Elite Four. Mówiąc do meteorolog wewnątrz, gracze dowiedzą się o niezwykłej pogody w niektórych trasach. Jeśli on mówi, że jest susza, snu Groudon w Terra Cave, jeśli ulewy schodzą, Kyogre czeka w Marine Cave. Innych legendarny Pokémon nie może znajdować się do pierwszego jest objęta lub pokonany. Pogoda Instytut dostępne dwa opowiadania, zarówno z wieloma biurka i komputery. Się po lewej stronie strony parter jest PC i łóżko, które można leczyć Pokémon w jednej z partii.

Pierwsze piętro Przy wejściu, na pierwszym piętrze jest dostępna. Udając się na zachód wzdłuż korytarza wejście, nie będzie innego otwarcia na trzy pokoje. W pokoju po zachodniej stronie jest strefa odpoczynku, który zawiera komputer i łóżko, które można leczyć Pokémon w trenera strony. Pokój po wschodniej stronie jest to obszar badań, gdzie naukowcy prac nad projektami i pogody pracy w regionie. Znajdują się cztery stacje robocze z których każda zawiera komputer. Istnieje również komputer umieszczony w północnej części pokoju, który rejestruje wszystkie badania i pogody w Hoenn regionu. Na północno-zachodnim rogu pokoju, nie są zapchane półki z książkami i nie są to rośliny rozsianych po całym pokoju. Po schodach na drugie piętro znajduje się na północno-zachodnim rogu pokoju.

Drugie piętro Więcej stanowisk pracy znajdują się na tym piętrze wraz z szefem biura Instytutu Pogoda jest tutaj. W sumie jest dziesięć stacji roboczych z których każda zawiera komputer, jeden z nich jednak brakuje godz. Na północno-zachodnim rogu pokoju, nie są zapchane półki z książkami i nie są to rośliny rozsianych po całym pokoju. Prawo na ile po zachodniej stronie sali stoi na czele Instytutu Pogoda biura. Jest to miejsce, że Team Magma/Aqua Team zaokrągla się mieszkańcy i naukowcami z Instytutu pogody. Castform Gdy gracz pokonuje okropny zespół i zapisuje Pogoda Institute, profesor Instytutu daje graczowi Castform.


W anime


Pogoda w Instytucie anime W nieuczciwych Pogoda Przyjaciele, Ash i jego przyjaciele podróży Pogoda Institute, gdzie złapany w przejęciu przez Team Aqua. Team Aqua plan kradzieży wszystkich danych pogodowych, ale ich plan jest blokowany przez ukrytego członkiem Team Magma nazwie Brodie , który ucieka z danymi sobie. Pogoda Instytutu zawiera wiele pokoi z wielu różnych maszyn. Pogoda dane przechowywane dane maszyny, jak temperatura i pogody na dużą komputer, dzięki czemu robią próby i doświadczenia później. Istnieje ogromne satelitarnej poza Instytutem zwany Pogoda Machine Control, który może kontrolować pogodę. Istnieje również badania z książkami i makulaturę. Ciekawostki

Zachód kobieta Pastoria City w Sinnoh mówi, że wykorzystywane do pracy w Instytucie Pogoda Hoenn. Ona handlu baz pogody przenosi się do zmieniających się odłamki.

Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
W innych językach