Wikinezka - polska encyklopedia Pokémon, o wolnej treści.
Wejdź na nasz czat! - wystarczy tylko kliknąć!
Pomóż także poprawiać zalążki artykułów.

Focus Blast

Z Wikinezka
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Focus Blast (pl.Mega Podmuch) - użytkownik skupia swą energie w kuli a potem rzuca nią w przeciwnika. Atak ten ma moc 100, celność 70% i jest typu walczącego.

Spis treści

Metody używania ataku

Ursaring

Ursaring kładzie ręce i tworzy niebieską kulę energii. Następnie strzela nią w przeciwnika lub Ursaring wystawia jedną rękę do tyłu i niebieska kula energii formuje się przed nią. Następnie przynosi ramię do przodu i rzuca wybuch w przeciwnika.

Lopunny

Lopunny kładzie ręce i tworzy niebieską kulę energii. Następnie strzela nią w przeciwnika.

Druddigon

Druddigon kładzie dłonie przed sobą i tworzy niebieską kulę energii. Następnie wystrzeliwuje kulę w przeciwnika lub Druddigon stawia swoje ramiona razem przy boku i tworzy niebieską kulę energii między nimi. Następnie rzuca kulę na przeciwnika.

Excadrill

Excadrill stawia swoje pazury razem i tworzy niebieską kulę energii pomiędzy nimi. Następnie wyciąga jedną z dłoni do tyłu, przytrzymując jednocześnie kulę energii i rzuca ją na przeciwnika lub Excadrill wyciąga jedną z dłoni do tyłu i niebieska kula energii pojawia się przed nią. Excadrill następnie rzuca kulę w przeciwnika.

Scrafty

Scrafty kładzie ręce przy jednej stronie i tworzy niebieską kulę energii pomiędzy nimi. Następnie wyskakuje w powietrze i podnosi ręce nad głowę. Kiedy to nastąpi, niebieska kula się rozrasta. Scrafty następnie rzuca kulę w przeciwnika.

Thundurus

Thundurus tworzy niebieski kulę energii między rękoma, a następnie rzuca ją w przeciwnika.

Scraggy

Scraggy kładzie swoje ręce na bok i tworzy jasną niebieską kulę energii między nimi. Następnie wyskakuje w powietrze i podnosi swoje ręce nad głowę. Kiedy to nastąpi, niebieski kula się rozrasta. Scraggy następnie rzuca kulę w przeciwnika.


Ursaring przy użyciu Focus Blast
Gengar przy użyciu Focus Blast w grze DP
Lopunny przy użyciu Focus Blast
zh:集气弹(技能)
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
W innych językach