Wikinezka - polska encyklopedia Pokémon, o wolnej treści.
Wejdź na nasz czat! - wystarczy tylko kliknąć!
Pomóż także poprawiać zalążki artykułów.

Flower Paradise

Z Wikinezka
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Flower Paradise はなのらくえん
Flower Paradise
Flower Paradise.png
Lokacje: Północny koniec Seabreak Path
Region: Sinnoh
Generacje: IV
{{{mapsize}}}
Lokacja Flower Paradise w Sinnoh.
Lokalizacje Pokémon

Kwiatowe Marzenia (Ang. Flower Paradise Jap. はなのらくえん Flower Paradise) to najbardziej wysunięte miejsce w granicach regionu Sinnoh oraz dom Shaymina.

Kwiatowe Marzenia są miejscem dostępnym tylko dla posiadaczy Oak's Letter*; eventowego przedmiotu wydawanego w roku 2009. Po rozmowie z Profesorem Oakiem na Drodze 224, gracz dostaje polecenie wypisania na Białej Skale czegoś, co wyrażałoby jego/jej wdzięczność. Po wykonaniu ów czynności, nieżyzne ziemie Drogi 224 pokryją się różnobarwnymi kwiatami, a za Białą Skałą pojawi się Seabreak Path. Właśnie wtedy nadejdzie z niej Shaymin; obecność stworka wywoła u obecnych wystarczający szok, by spłoszyć stworka, który umknie z powrotem do Seabreak Path. Po przejściu drogi ucieczki legendy, docieramy właśnie do Kwiatowych Marzeń, gdzie ostatecznie przyjdzie nam walczyć z Shayminem, który wystąpi przed nami na poziomie 30.

Oak's Latter jest dostępny tylko w grze Pokémon Platinum, jednakże wykorzystując Surf Glitch lub Tweaking można dostać się do tego miejsca w grach D/P, a Shaymin będzie tam na Nas czekał. W Pokémon Platinum sprawa nie wydaje się tak łatwa; co prawda możemy dotrzeć do Kwiatowych Marzeń w ten sam sposób, jednak Shaymin pojawi się tam tylko wtedy, gdy wcześniej aktywujemy event z Listem Oaka.

Spis treści

Geografia

Po przejściu Seabreak Path, najdłużej drogi w Świecie Pokémon, możemy wreszcie wstąpić do Kwiatowych Marzeń; ogromnej łąki pokrytej różnobarwnymi kwiatami. Na wzgórzu owej łąki możemy spotkać Shaymina; jedynego Pokémona występującego w tym miejscu.

Pokémon

  Pokémon     Gry     Lokalizacja     Poziom(y)     Rzadkość  
Morning Day Night
492 Shaymin
Lądowa Forma</small>
D P Pt
List Prof. Oaka Zdarzenie
List Prof. Oaka
30 Tylko Jeden
Pokolorowany znacznik oznacza, że ten Pokémon może być znaleziony w tym miejscu w tej grze. Biały znacznik z kolorową literą oznacza, że Pokémon nie może być znaleziony.

Ciekawostki

  • Kwiatowe Marzenia to najbardziej wysunięty na północ obszar w granicach regionu Sinnoh

Zobacz również


Sinnoh
CoalBadge.png ForestBadge.png CobbleBadge.png FenBadge.png RelicBadge.png MineBadge.png IcicleBadge.png BeaconBadge.png
Miasta i Miasteczka
Twinleaf TownSandgem TownJubilife CityOreburgh CityFloaroma TownEterna CitySolaceon TownVeilstone CityPastoria CityCelestic TownHearthome CityCanalave CitySnowpoint CitySunyshore CityFight AreaSurvival AreaResort AreaPokemon League
Drogi
201202203204205206207208209210211212213214215
216217218219220221222223224225226227228229230
Inne Lokalizacje
Jezioro Prawdy (Lakefront) • Oreburgh GateOreburgh MineOreburgh Mining MuseumGlobal TerminalRavaged PathFloaroma MeadowValley WindworksLas EternaThe UndergroundWayward CaveGóra CoronetLost TowerHallowed TowerRuiny SolaceonJezioro Waleczności (Lakefront) • Great MarshFuego IronworksIron IslandJezioro Ostrości (Lakefront) • Spear PillarVictory RoadPal Park Stark MountainBattle ZoneBattle Park (Tower/Frontier) • Snowpoint TempleSendoff SpringTurnback CaveFullmoon IslandNewmoon IslandSeabreak PathFlower ParadiseHall of Origin
Dostęp do:
Odwrócony Świat

Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
W innych językach