Wikinezka - polska encyklopedia Pokémon, o wolnej treści.
Wejdź na nasz czat! - wystarczy tylko kliknąć!
Pomóż także poprawiać zalążki artykułów.

Crimson

Z Wikinezka
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Crimson

Crimson jest jedną z bohaterów pojawiających się tylko raz. Pojawia się w odcinku Zawody Pokemonów. Jest częścią duetu przestępczego z Azure'em.

Crimson i Azure byli zawodnikami w telewizyjnym programie Zawody Pokémonów w Sinnoh, który został fałszywie utworzony przez Zespół R, w nadziei, że ukradną Pokémony. Sierżant Jenny śledziła ich przez dłuższy czas.

Crimson i Azure byli jednymi z nielicznych, który byli w stanie pokonać wyzwania w teleturnieju. Ona i Azure ukradli Poké Balle Zespołowi R. Zespół R chciał, by Crimson i Azure byli członkami ich zespołu.

Azure i Crimson ostatecznie stwierdzili, że nie będą członkami. Następnie nastąpiła walka pomiędzy dwoma zespołami przestępczymi. Zangoose Crimson został wykorzystywany w walce z Drowzee Azure'ego. Później, zarówno Crimson i Azure, zostali aresztowani i przewiezieni do więzienia.


Pokémony

Zangoose
Crimson's Zangoose.png Jest jedynym znanym pokemonem Crimson i bardzo potężnym Zangoose. Podczas walki z Ashem i Sierżant Jenny pokonał Buizela ale został pokonany przez Stalowy Ogon Pikachu. Nożyce
Centro Cios
Słoneczny Promień
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
W innych językach