Wikinezka - polska encyklopedia Pokémon, o wolnej treści.
Wejdź na nasz czat! - wystarczy tylko kliknąć!
Pomóż także poprawiać zalążki artykułów.

Christie

Z Wikinezka
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Christie w anime

Christie (Jap.リナ Rina) jest trenerem Pokémon z Dokąd idziesz Audino?. W języku japońskim głosu jej użyczyła 安藤希世乃Nozomi Ando.

Christie dołączył do pomacy Oficer Jenny w sprawie tajemniczych zniknięć Audino po tym jak Audino jej dobrej przyjaciółki zniknęła. Ona i Doyle często twierdzą, że dobrą pomocą będą ich Psychiczne Pokémony. Ona również miała przeczucie, że Audino były manipulowane przez jakiś psychologiczny atak.

Później, Christie współpracowała z Iris. Razem sprawdzały Audino Mimi. Przyczepiły do niej urządzenie namierzające. Audino wkrótce zaczęły się dziwnie zachowywać, a ona i Iris postanowiły spotkać się z Oficer Jenny, Cilanem, Doyle'm i Ashem. Dzięki Gothicie Christie udało się przejść wąwóz za pomocą jej Telekinezy.

Christie i inni wkrótce znaleźli wszystkie Audino odkryli, że są kontrolowane przez fale dźwiękowe stworzone przez Zespół R. Potem wykorzystuje Gothię do walki z Woobatem Jessie.

Pokemony

Gothita
Gothita Red Gothita pomagała w zaginieniu Audino. Udało się jej złapać dwa Audino swoją Telekinezą. Tak samo jak Solosis Doyle'a walczyła z Zespołem R. Pierwszy jej atak był na Woobata Jessie.
Debiut Ataki
Dokąd idziesz Audino? Telekineza
Psycho Szok
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
W innych językach