Wikinezka - polska encyklopedia Pokémon, o wolnej treści.
Wejdź na nasz czat! - wystarczy tylko kliknąć!
Pomóż także poprawiać zalążki artykułów.

Chris (Unova)

Z Wikinezka
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Chris

Chris (Japoński: クリス Chris) jest postacią z Tajemnica Zaginięcia Cubchoo!. Pojawił się Ashowi i jego przyjaciołom gdy próbował znaleźć swojego zgubionego Cubchoo. Zaproponowali, by mu pomóc w poszukiwaniach. Cilan stwierdził, że to doskonała okazja, aby stać się Detektywem-Znawcą.

Chris wyjaśnił, że zostawił Cubchoo w Domu Pokémona kiedy poszliśmy spać. Gdy przyszedł następnego ranka, Cubchoo nie było. Podczas poszukiwań, grupa natknęła się na dzikiego Beartica, o którym Cilan zakładał, że jest porywaczem Cubchoo. Ta historia wkrótce zmieniła wersję, według której Cubchoo ewoluował w tego Beartica. Ale kiedy Chris próbował przywrócić go do Poke Balla, to nie zadziałało, wskazując, że to dziki Beartic.

Grupa szybko zauważyła Cubchoo Chrisa bawiącego się z dzikim Larvitarem. To on pomógł Cubchoo uciec z Domu Pokémona poprzez otwarcie drzwi i wykopaniu dziury pod płotem. Chris zdając sobie sprawę, jak blisko są ze sobą Cubchoo i Larvitar, postanowił dodać nowego pokemona do swojej drużyny.

Pokémony

Cubchoo
Cubchoo Chris Cubchoo pod nieobecność Chrisa, wyszedł się pobawić z zaprzyjaźnionym Larvitarem. Ekipa razem z Chrisem wszędzie go szukała i w końcu odnalazła.
Debiut Ataki
Tajemnica Zaginięcia Cubchoo! nieznane


Larvitar
Larvitar Chris Larvitar jest przyjacielem Cubchoo. Przyszedł po niego i razem poszli się pobawić. Gdy ekipa ich znalazła, walczył ze Scraggy'm Asha. Chris postanawia dołączyć go do swojego zespołu.
Debiut Ataki
Tajemnica Zaginięcia Cubchoo! Gryzienie
Burza Piaskowa
Ukryta Siła
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
W innych językach