Wikinezka - polska encyklopedia Pokémon, o wolnej treści.
Wejdź na nasz czat! - wystarczy tylko kliknąć!
Pomóż także poprawiać zalążki artykułów.

Carnivine Jamesa

Z Wikinezka
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Jamesa Carnivine
コジロウのマスキッパ Kojirō's Muskippa
Poké Ball
Carnivine JJ2.png
Carnivine
Debiut w odcinku Dwa stopnie rozdzielenia!
Miejsce złapania Wielkie Bagna
Płeć nieznana
Zdolność nieznana
Teraźniejsza lokalizacja W kwaterze Zespołu R
Jamesa
Ten Pokémon nigdy nie ewoluował.

Carnivine - pokemon Jamesa.

Historia

James pierwotnie złapał Carnivine'a na Wielkich Bagnach, kiedy był chłopcem, jak wspomniano w retrospekcji w odcinku Festiwal Croagunków. Zadebiutował w odcinku Dwa stopnie rozdzielenia. W tym odcinku Zespół R poszedł do rodziców domu Jamesa w Sinnoh i James znalazł Poké Ball Carnivine'a wśród zbioru kapsli. Postanowił wziąć Carnivine'a ze sobą. Carnivine kontynuuje serię okazując uczucia do niego, raniąc go, gdy jest wypuszczony z Balla. To uczucie pochodzi prawdopodobnie ze względu na fakt, że James i Carnivine mieli wspólne więzi, gdy James był dzieckiem.

Na czas trwania, kiedy był z Jamesem, Carnivine zajął miejsce Cacnei jako głównego Pokémona do walk.

Kiedy Jessilina zadebiutowała w Pokazach w Sinnoh, Carnivine został wykorzystany w rundzie apelowej i w rundach walk. W rundzie apelowej, Carnivine używał Nasiennego Pocisku na lizaku, który rzuciła Jessie i gryzł głowę Jessie. W rundzie walk był postrzegany jak pokonał Rhydona wykazując, że jest silnym wojownikiem i dzięki temu, Jessie dotarła do ostatniego etapu. Jednakże przegrał z Glameowem Zoey. W odcinku Niestraszny nam żaden Gabite, Jessie używała Carnivine'a w rundach walk Pokazów Chocovine, gdzie dostał się do półfinału, ale przegrał z Gabite Ursuli.

Carnivine był również stosowany w odcinku Dla Jessie wszystko do konkurowania w Pokazach Lilypad. Wspólnie z Jamesem, który był w przebraniu Jessiliny w tym czasie, pokonali Dawn i jej Mamoswine'a w półfinale i ostatecznie wygrali wstążkę.

Carnivine był używany przez Jessilinę kilka razy w Wielkim Festiwalu Sinnoh, ale ostatecznie przegrał w meczu z Dawn.

Po tym jak trio Zespołu R skończyło podróżować po Sinnoh, James został zmuszony do zostawienia Carnivine'a w siedzibie Zespołu R, ponieważ nie jest to Pokémon z Unova i przyciągałby niechcianą uwagę na trio.

Osobowość

Carnivine gryzie Jamesa, kiedy zostanie wypuszczony z Balla. To uczucie jest prawdopodobnie ze względu na fakt, że James i Carnivine stworzyli bliską więź, gdy James był dzieckiem.

Carnivine dzieli świetne relacje z Jamesem, podobnie jak jego drugi Pokémon. W odcinku Uchronić świat od dewastacji, Carnivine widział strach w oczach Jamesa w obliczu śmierci i heroicznie poznał Dzikie Pnącze, by ratować go i innych.

Znane ataki

Znane ataki
Nazwa ataku Po raz pierwszy pokazane Podczas użycia
Gryzienie Nadchodzi nowa era! JamesCarnivineBite.png
Związanie Nadchodzi nowa era! CarnivineBind.png
Nasienny Pocisk Nadchodzi nowa era! JamesCarnivineBulletSeed.png
Dzikie Pnącza Uchronić świat od dewastacji James Carnivine Vine Whip.png

Poziom: co najmniej 11

Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
W innych językach