Wikinezka - polska encyklopedia Pokémon, o wolnej treści.
Wejdź na nasz czat! - wystarczy tylko kliknąć!
Pomóż także poprawiać zalążki artykułów.

Azure

Z Wikinezka
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Azure
Azure jest jedną z postaci pojawiających się tylko raz. Pojawia się w odcinku Zawody Pokemonów. Jest częścią duetu przestępczego z Crimson.

Crimson i Azure byli zawodnikami w telewizyjnym programie Zawody Pokémonów w Sinnoh, który został fałszywie utworzony przez Zespół R, w nadziei, że ukradną Pokémony. Sierżant Jenny śledziła ich przez dłuższy czas.

Crimson i Azure byli jednymi z nielicznych, który byli w stanie pokonać wyzwania w teleturnieju. On i Crimson ukradli Poké Balle Zespołowi R. Zespół R chciał, by Crimson i Azure byli członkami ich zespołu.

Azure i Crimson ostatecznie stwierdzili, że nie będą członkami. Następnie nastąpiła walka pomiędzy dwoma zespołami przestępczymi. Zangoose Crimson został wykorzystywany w walce z Drowzee Azure'ego. Później, zarówno Crimson i Azure, zostali aresztowani i przewiezieni do więzienia.

Pokémony

Drowzee
Drowzee Azure Jedyny znany Pokémon Azure'ego to Drowzee, który okazał się bardzo ciekawym stworkiem. Był w stanie w prosty sposób pokonać Zespół R i utrzymać się przed atakami Oficer Jenny i jej Growlithe'a ale w końcu został pokonany.
Debiut Ataki
DP135 Psychopromień
Taran Zen
Kula Cieni
Skręto Cios
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
W innych językach