Wikinezka - polska encyklopedia Pokémon, o wolnej treści.
Wejdź na nasz czat! - wystarczy tylko kliknąć!
Pomóż także poprawiać zalążki artykułów.

Attila

Z Wikinezka
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Attila (jap. ブソン Buson) jest członkiem Zespołu R. Pojawił się wraz ze swoim partnerem, Hunem w Filmie w The Legend of Thunder.

Attila w Anime

Spis treści

Historia

Attila i Hun, oboje wydają się nieco określeni w ich rangach, a do misji podchodzą od niechcenia. Wydają się utrzymać, że są "Cool", nawet gdy przegrywają. Nawet w sytuacjach, gdy musieli uciekać. Pomimo fizycznych stereotypów, Hun jest dominującym partnerem, mówi Attilowi jakie ma robić rzeczy, które mógłby zrobić sam. Attila nie wyraża sprzeciwu, ani nie wykazał żadnych oznak pogorszenia się w tej roli.

Jedna z tych zdarzeń, w którym Attila traci cierpliwość, gdy dowiaduje się, że Marina wykorzystała jej Pokégear by wezwać pomoc. Krzyczy wtedy przez Pokégear, co powoduje że Vincent i Jimmy słyszą go prawie na drugim końcu miasta, a następnie niszczy Pokégear w pięści.

Relacje z innymi

Attila nie jest ze swoim partnerem Hun od zawrze, choć stwierdza,że są oni ze sobą jakby znali się od lat, ich język ciała i poznanie zachowań wobec siebie pokazuje, że mają ze sobą dużo wspólnego.

Para przyjmuje zamówienia misji od prof. Sebastiana, ale zakłada się w pierwotnej wersji japońskiej, że nigdy nie spotkali go wcześniej.

Pokemony

Przy sobie

Skarmory
Attila Skarmory.png Skarmory jest głównym Pokémon Attila do walk.Zna ataki takie jak:Powietrzny Atak i Stalowe Skrzydło. Z łatwością pokonał Typhlosiona Jimmy'ego. Powietrzny Atak
Stalowe Skrzydło
Muk
Attila Muk.png Muk jest drugorzędnym Pokémonem Attila. Jego jedynym znanym ruch jest Błotnego strzału wykorzystał go do zaprzestania Meganium i Typhlosion od uwolnienia Raikou, ale został pokonany przez Little Miss Mariny. Błotny Strzał

Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
W innych językach