Wikinezka - polska encyklopedia Pokémon, o wolnej treści.
Wejdź na nasz czat! - wystarczy tylko kliknąć!
Pomóż także poprawiać zalążki artykułów.

Antonio

Z Wikinezka
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Antonio (Jap. アントーニオ Antonio) jest trenerem, który zadebiutował w Emocje w Nimbasie!. W języku japońskim głosu mu użyczył 阪口周平 Shuhei Sakaguchi a w angielskim Marc Thompson.

Antonio

Historia

Brał udział w Klubowych Bitwach i wygrywając walkę z Emmanuelem awansował do drugiej rundy. W odcinku Furia Klubowej Bitwy: Emolga kontra Sawk! walczy przeciwko Dino i tym razem przegrywa.

Pojawił się w BW103 by wziąć udział w Konferencji Vertress. W BW104 pojawił się na ekranie, pokazującym walki w drugiej rundzie, czyli przeszedł przez pierwszą. W BW105 ponownie pojawia się na ekranie, tym razem pokazującym pierwszą 16, czyli przeszedł przez rundę drugą i trzecią. W BW106 okazało się, że przeszedł przez rundę czwartą. W BW108 w ćwierćfinale walczył z Ramone'em i został pokonany, przez co umieszczony w pierwszej 8. Później pojawił się podczas ceremonii zamknięcia.

Pokemony

Tranquill
Tranquill Red Pojawił się w Emocje w Nimbasie!. Walczył wtedy z Scolipede Emanuela i wygrał.
Debiut Ataki
Emocje w Nimbasie! Powietrzny Atak


Cottonee
Cottonee Red Antonio używał go w ćwierćfinale, gdzie walczył z Tranquillem Dino. Szybko zostaje pokonany, a Antonio wyeliminowany z turnieju.
Debiut Ataki
Furia Klubowej Bitwy: Emolga kontra Sawk! nieznane


Sandile
Sandile Red Pojawił się krótko podczas Konferencji Vertress, gdy Ash wchodził do Centrum Pokémon.
Debiut Ataki
BW104 nieznane


Ma co najmniej 3 inne pokemony, ponieważ brał udział w czwartej rundzie Konferencji Vertress, składającej się z Pełnych Bitew.

Osiągnięcia

Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
W innych językach